Search found 36 matches

by inez
Mon Sep 26, 2022 6:54 am
Forum: rodzina
Topic: poszukiwanie osób
Replies: 0
Views: 368

poszukiwanie osób

Chciałabym nawiązać kontakt z dalekim kuzynostwem. Potrzebuję sprawdzonej agencji detektywistycznej, która poszukiwanie osób detektyw Zielona Góra nie zważając na trudności jest w stanie odnaleźć w najdalszym zakątku świata :!: Kogo polecacie :?:
by inez
Mon Sep 19, 2022 9:33 am
Forum: misz masz
Topic: sprzątanie hal przemysłowych
Replies: 0
Views: 487

sprzątanie hal przemysłowych

Bezpieczeństwo pracy na terenie naszego zakładu, skłoniło mnie do skorzystania z usług firmy ToMar Cleaning, a postawienie na kompleksowe sprzątanie hal przemysłowych w tym jesiennym okresie było strzałem w dziesiątkę :!:
by inez
Mon Sep 19, 2022 9:26 am
Forum: musisz to mieć
Topic: mata wiklinowa
Replies: 0
Views: 369

mata wiklinowa

W ostatni weekend byliśmy u mojej cioci na wsi. Piękno natury, blisko położony las zachęcał do spacerów. A po powrocie zasłużony odpoczynek na tarasie, był jak lekarstwo na zmęczone nogi :!: I praktycznie wykorzystana mata wiklinowa , która ochraniała nas przed wiatrem. Żyć nie umierać.
by inez
Mon Apr 25, 2022 5:15 am
Forum: musisz to mieć
Topic: wyposażenie aptek
Replies: 0
Views: 408

wyposażenie aptek

Żeby praca w aptece była sprawna, trzeba postawić na odpowiednie wyposażenie aptek , dzięki któremu łatwo jest ułożyć i znaleźć odpowiedni towar :!: Na naszym rynku jest trochę firm zajmujących się tą dziedziną, ja postawiłam na Apteka Design bo ich pomysł okazał się dla mnie najciekawszy :P.
by inez
Fri Aug 13, 2021 5:52 am
Forum: napisz o czym chcesz
Topic: petardy
Replies: 0
Views: 590

petardy

Jak wam się podobają imprezy lub przyjęcia na których zakończenie są organizowane pokazy pirotechniczne :?: Osobiście brałam udział w kilku takich i muszę przyznać, robi to wrażenie :o. Fajerwerki, wyrzutnie, petardy i zimne ognie to jest to, na co warto czekać do końca :lol:.
by inez
Fri Aug 13, 2021 5:48 am
Forum: misz masz
Topic: sklep sportowy 7 S
Replies: 0
Views: 649

sklep sportowy 7 S

Moje postanowienie co do podjęcia większej aktywności fizycznej, właśnie się realizuje :lol:. Zaczęłam od biegania, teraz doszedł zestaw taśm do ćwiczeń Aerosling ze sklepu http://7s.com.pl/ na inne partie moich mięśni ;).
by inez
Wed Jul 14, 2021 11:15 am
Forum: misz masz
Topic: zawieszki Kaydo
Replies: 0
Views: 605

zawieszki Kaydo

Zakupowe szaleństwo mam już za sobą :) Prezent dla mojej cioci kupiony w sklepie Kaydo :!: Oczywiście wiadomi, że jak dla ciotuni to zawieszki do Pandory do jej ulubionej bransoletki :!:
by inez
Fri Jul 09, 2021 11:25 am
Forum: misz masz
Topic: fajerwerki z jorge
Replies: 0
Views: 602

fajerwerki z jorge

Obecnie fajerwerki są wykorzystywane nie tylko na Sylwestra :!: Modne stało się robienie pokazów pirotechnicznych czy to na przyjęciu weselnym, czy też imprezie integracyjnej ;). Mi osobiście takie dodatkowe atrakcje się podobają i jeśli są zrobione profesjonalnie nie mam nic przeciw :!:
by inez
Wed Jul 07, 2021 11:28 am
Forum: napisz o czym chcesz
Topic: Płatności bezgotówkowe
Replies: 0
Views: 459

Płatności bezgotówkowe

Lubię iść z duchem czasu i często sięgam po nowości ;). Tak też było kiedy po raz pierwszy zetknąłem się z Bitcoinem :!: Dziś robiąc zakupy przez internet na przykład w sklepie exeno.com , płacę bezgotówkowo tą walutą. Wszystko przebiega bez zarzutu :D.
by inez
Mon Jul 05, 2021 6:37 am
Forum: usługi
Topic: Mycie dachów
Replies: 0
Views: 581

Mycie dachów

W naszej firmie przydałoby się mycie dachu hal przemysłowych Zielona Góra przeprowadzone przez firmę Tomar-cleaning i jego odświeżenie :!: Ostatnio tak nam super wyczyścili kostkę brukową, że nadal wygląda ona rewelacyjnie :P.